Кожен п’ятий українець - пенсіонер

  Кожен п’ятий українець - пенсіонер. За соціологічними пронозами до 2050 року їх кількість може збільшитися вдвічі. Про це під час прес-конференціїї повідомила головний геронтолог Мінохорони здоров’я.

  За словами Віри Чайковської, українська нація старішає через зниження народжуваності. Відтак, на думку чиновків МОЗу, необхідно запроваджувати соціальні програми для літніх людей. Відкривати клуби дозвілля, університети третього покоління тощо. Також фахівці наголошують на необхідності розвитку мережі психологічної підтримки пенсіонерів. Адже за даними опитувань, 20 відсотків осіб похилого віку - не виходять за межі двору свого будинку.

  Віра Чайковська, головний геронтолог МОЗ: "Серед людей, які втратили здатність до самообслуговування 30% в Україні не отримують такої допомоги. Це теж лягає на плечі держави".

  Ігор Поканевич, заступник Голови представництва ВООЗ в Україні: "ВООЗ разом із країнами-членами піднімає якраз питання проблем літніх людей. Для того, щод країни розробляли політики аби старіння людей було якіснішим та здоровим".

  Попередній матеріал
  Змінити один із символів католицького Великодня - хочуть австралійські захисники тварин
  Наступний матеріал
  Помер президент Малаві
  Теги: