Пол Манафорт onenewspage.com

ЗМІ: Заступник Манафорта пов’язаний з російською розвідкою

  Килимник мав рідкісний доступ до найвищих фігур регіону

  Заступник Пола Манафорта - екс-голови виборчого штабу Дональда Трампа і консультанта екс-президента України Віктора Януковича - Костянтин Килимник - міг бути пов’язаний з російською розвідкою. Про це інформує The Financial Times.

  За інформацією ЗМІ, люди, які працювали з Килимником, громадянином Росії, стверджують, що в команді Манафорта не було таємницею те, що він, військовий лінгвіст, був пов’язаний із російською військовою розвідкою.

  Власне, в команду Манафорта Килимника в якості перекладача під час роботи з найбагатшим олігархом України Ринатом Ахметовим взяли саме за "чудову англійську". Поступово Килимнику довіри лили більше обов’язків, зазначає видання.

  Крім того, в якості ключового помічника Манафорта Килимник мав рідкісний доступ до найвищих фігур регіону – "від Януковича до мільярдерів-олігархів і високопоставлених західних дипломатів", пише видання.

  За даними ЗМІ, Килимник народився в Україні в 1970 році, військову службу проходив у Росії. Його першим довгостроковим робочим місцем після звільнення з армії був Міжнародний республіканський інститут (IRI) у Москві, неурядова організація зі США на початку 1990-х років. В IRI стверджують, що взяли Килимника на роботу за чудову англійську.

  В інституті знали, що свої знання мови він отримав у військовій розвідці, однак не надавали цьому особливого значення, хоча і підозрювали, що він міг займатися діяльністю, не пов’язаною з посадовими обов’язками.

  Видання зазначає, що 10 років потому, коли Килимник став працювати на Януковича в команді Пола Манафорта, там теж деякі підозрювали, що він доповідає у Москву, однак не надавали цьому значення.
  На сьогодні Манафорт і Килимник досі перебувають у тісному зв’язку, і хоча у Манафорта наполягають, що його відставка з посади голови штабу Дональда Трампа не пов’язана з його українською діяльністю, інформовані джерела стверджують, що це відіграло свою роль.

  Попередній матеріал
  Візерунки на висоті 5 км: як українські парашутисти встановили національний рекорд
  Наступний матеріал
  На Закарпатті влаштували змагання лісорубів
  Теги:
  Loading...

  Компанії Трампа мають боргів на $650 млн - ЗМІ

  Журналіст зі США пояснила, чому Трамп раптово звільнив підозрюваного у зв'язках з Партією регіонів Манафорта

  Трамп звільнив керівника свого штабу, пов’язаного із "чорною бухгалтерією" ПР

  ЗМІ: Радники Трампа лобіювали у США інтереси Януковича