Фото politico.com

Компанії Трампа мають боргів на $650 млн - ЗМІ

  Трамп в одному з інтерв'ю заявив, що він є "королем боргів" та любить їх

  Компанії американського мільярдера та кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, мають боргів на щонайменше 650 мільйонів доларів. Про це йдеться у розслідуванні видання The New York Times, пише DW.

  Видання стверджує, що ця сума більш ніж вдвічі більша, ніж та, яку Трамп вказав у формі розкриття фінансової інформації, яку він заповнив в рамках президентської кампанії. У ній кандидат-республіканець повідомив, що підконтрольні йому компанії мають борг у сумі 315 мільйонів доларів перед відносно вузьким колом кредиторів.

  Трамп також повідомив, що він має стосунок до більш ніж 500 компаній з обмеженою відповідальністю. Однак, як зазначає The New York Times, схоже, що форма розкриття фінансової інформації була розроблена для кандидатів, які мають куди простіші фінанси, ніж Трамп.

  Окрім боргу у 650 мільйонів доларів, у ході розслідування The New York Times з'ясувало, що значна частина статків Трампа залучена у пасивне партнерство в інших компаніях, які винні низці кредиторів ще два мільярди доларів. Проте, як заявили у Trump Organization, у разі дефолту за цими заборгованостями мільярдер відповідальності не нестиме.

  Трамп в одному з інтерв'ю заявив, що він є "королем боргів" та любить їх. Однак NYT нагадує, що принаймні чотири рази борги вже призводили до банкрутства компаній бізнесмена. Його статки оцінюються журналами Forbes та Fortune, а також компанією Bloomberg у менш ніж п'ять мільярдів доларів. Сам Трапм публічно заявляв, що його статки перевищують десять мільярдів, проте у формі розкриття фінансової інформації, яку він заповнив як кандидат у президенти, мільярдер вказав суму у 1,5 мільярда доларів.

  Дональда Трампа раніше неодноразово критикували за надто лояльне ставлення до Росії і Володимира Путіна. А нещодавно він став пов'язаний зі ще одним скандалом. Його радник і глава передвиборчого штабу Пол Манафорт виявився пов'язаним з "чорною бухгалтерією" Партіє регіонів.

  Попередній матеріал
  Українські бійці захопили так званий "кулемет Пореченкова"
  Наступний матеріал
  У Харкові військовий влаштував стрілянину на дорозі
  Теги:
  Loading...

  Журналіст зі США пояснила, чому Трамп раптово звільнив підозрюваного у зв'язках з Партією регіонів Манафорта

  Трамп звільнив керівника свого штабу, пов’язаного із "чорною бухгалтерією" ПР

  Ім’я радника Трампа дійсно фігурує у справі  "чорної бухгалтерії" Партії регіонів – НАБУ

  Глава передвиборного штабу Трампа допомагав Партії регіонів виводити гроші з України – ЗМІ

  Соцопитування: Клінтон випереджає Трампа

  5 канал - трансляція наживо