ibigdan.livejournal.com

Українські бійці захопили так званий "кулемет Пореченкова"

  Українські військові відбили атаку диверсійної групи на ділянці між Красногорівкою та Мар'їнкою і захопили кулемет "Утьос"

  Українські військовослужбовці на ділянці між Красногорівкою та Мар'їнкою захопили кулемет "Утьос", яким російський актор Михайло Пореченков на відео намагався поцілити у напрямку українських військових, що обороняли Донецький аеропорт. Про це на брифінгу повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

  "Українські військові тримають позиції та у разі будь-яких спроб окупантів просунутись вглиб території країни отримують рішучу відсіч. Так, днями військовослужбовці, що несуть службу на ділянці між Красногорівкою та Мар'їнкою захопили так званий "кулемет Пореченкова", - сказав Мотузяник.

  За його словами, захоплення зброї відбулося під час відбиття атаки диверсійної групи.

  "Українські військові відбили атаку диверсійної групи і захопили кулемет "Утьос", який став відомий широкому загалу після сюжету російської пропаганди – як актор Михайло Пореченков намагався поцілити наших воїнів, що обороняли Донецький аеропорт. Тепер військовий трофей послужить українському війську", - додав Мотузяник.

  Попередній матеріал
  На півночі США вирують торнадо та урагани: пошкоджено будинки та автівки
  Наступний матеріал
  Компанії Трампа мають боргів на $650 млн - ЗМІ
  Теги:
  Loading...