ЗМІ: У сховищах Каддафі зберігаються десятки мільярдів доларів

  Десятки мільярдів доларів зберігаються у сховищах Муаммара Каддафі в Триполі. Їх вистачає, щоби значно послабити ефект від економічних санкцій запроваджених проти країни. Про це повідомляє американська газета "Нью-Йорк Таймс" з посиланням на джерела в розвідці Сполучених Штатів.

  Цими коштами Каддафі, начебто, розплачується з лояльними до нього військовими. Сьогодні вони взяли штурмом міста Ез-Завія і Рас-Лануф. Чільник антивладних сил Мустафа Джаліль закликав міжнародну спільноту якнайшвидше визнати опозиційну адміністрацію легітимним урядом Лівії. Він також звернувся до західних держав з проханням надати повстанцям військову підтримку. Напередодні Франція, першою з усіх країн світу, встановила з опозиційною перехідною Національною Лігою дипломатичні стосунки. В міністерстві закордонних справ Лівії суворо розкритикували цей крок.

  Халід Каїм, заступник міністра закордонних справ Лівії: "Зустріч президента Ніколя Саркозі з представником сепаратистів суперечить принципам французької республіки. Громадяни Франції повинні засудити цей крок. Якщо уряд країни й надалі чинитиме подібні дії, ми зможемо адекватно відповісти на них".

  Попередній матеріал
  Японію накрила хвиля цунамі: 21 людина загинула [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  17 українців евакуювали з Лівії
  Теги: