Жінки намагалися провести мітинг у Ватикані

  "Жінки мають право на сан католицького священика!" - мітинг із таким гаслом намагалися провести у Ватикані. Його організували представниці жіночих організацій зі Сполучених Штатів.
  Але у Ватикан мітингувальників не пустила поліція - дозволу на проведення акції не було. Також учасники мітингу несли понтифіку петицію на захист американського священика Роя Буржуа. Його збираються відлучити від церкви за підтримку руху жінок, які хочуть стати католицькими священиками. Торік Ватикан визнав подібну вимогу - одним із най-страшніших порушень церковних канонів. Святий престол мотивує це тим, що всі апостоли Христа були чоловіками.

  Яніс Севре-Душинська, жінка-священик зі США: "Ми хочемо, щоб наші брати священки відкрили почули Святого Духа, який прийшов у наш, сучасний час. Це рух, який уже розпочався, і його не зупинити".

  Рой Буржуа, священик: "Хто ми такі, як мужчини, щоб відкидати духовний поклик Господа до жінок, які прагнуть стати священиками? Що ми бачимо у сучасній церкві? Кількість духовенства зростає, але вони нічому не вчаться. Вони занурені у сексизм, домінування однієї статі над іншою. А це, як і расизм, є гріхом".

  Попередній матеріал
  Бойовики угрупування ХАМАС звільнили ізраїльського капрала
  Наступний матеріал
  4 млн. нових Айфонів 4S за 3 дні продала компанія "Епл"
  Теги: