"Жеч Посполита" визнала, що помилилася повідомляючи про сліди вибухових речовин в уламках літака Качинського

  Польська газета "Жеч Посполита" - визнала, що помилилася повідомляючи про сліди вибухових речовин в уламках літака Леха Качинського. Головний редактор видання заявив, що оприлюднена інформація стала передчасним висновком журналістів, зробленим із нових досліджень слідчих.

  Їх проводили нещодавно на місці катастрофи під Смоленськом. Наявність слідів тротилу та нітрогліцерину на уламках лайнера чи на землі - спростувала і військова прокуратура Варшави, посилаючись на результати лабораторної експертизи. Літак із польскими високопосадовцями та президентом країни Лехом Качинським розбився 10 квітня 2010-го року у Смоленській області Росії. Загинули усі люди, що були на борту. Брат Леха Качинського вважає його загибель - убивством. Ярослав Качинський вимагає скликати Сейм, а голову уряду закликає піти у відставку.

  Ярослав Качинський, голова партії "Право і справедливість": "Ми вимагаємо відставки уряду Дональда Туска. Такого не може бути, щоби в Польщі керували люди, котрі в цій справі, яку тепер точно можна назвати жахливим злочином, обманювали упродовж 30-ти місяців".

  Попередній матеріал
  Будівництво транспортної розв’язки на Поштовій площі призупинено
  Наступний матеріал
  ВИБОРИ-2012 НАЖИВО В YOUTUBE
  Теги: