Жалобний кортеж з труною померлого президента Венесуели проїздить Каракасом

  Жалобний кортеж з труною померлого президента Венесуели проїздить Каракасом. (Ви можете бачити це НАЖИВО).

  У церемонії беруть участь кілька міністрів, мати й брати Уго Чавеса. Процесію супроводжує оркестр. Зупиниться вона у військовій академії. Там відбудеться прощання з померлим. Чавесу було 58. Венесуелу він очолював останні 14 років. Причиною смерті стали ускладнення після чергової онко-операції. Останнє хірургічне втручання Уго переніс у грудні на Кубі. Відтоді його не бачили на публіці. З раком Чавес боровся - майже два роки. Венесуельського лідера поховають у п"ятницю. Нового - мають обрати протягом місяця. А поки - обов`язки глави держави виконуватиме віце-президент. Співчуття народу Венесуели вже висловили чимало світових лідерів.

  Ніколас Мадуро, віце-президент Венесуели: "Дорогі співгромадяни, ми отримали дуже тяжку і трагічну звістку, яку мусимо донести до усього народу. Медики повідомили, що наш лідер, Уго Чавес - помер".

  Ділма Руссефф, президент Бразилії: "Уго Чавес - був визначним латиноамериканським лідером.  Ми багато у чому не підтримували його політику, але визнаємо, що це була визначна особистість і справжній друг нашої держави та  народу".

  Олланта Хумала, президент Перу: "Ми б хотіли висловити народу Венесуели наше співчуття.  Ми поділяємо біль та смуток венесуельців і готові підтримати їх у час великої втрати".

  Попередній матеріал
  Знищення боєприпасів розпочали у Новобогданівці
  Наступний матеріал
  Зростає напруга на Корейському півострові
  Теги:
  Loading...