Землетрус у Каліфорнії (РОЗШИРЕНО)

  Трусило Каліфорнію. Підземні поштовхи там шкоди майже не завдали, але паніку серед мешканців викликали. Матеріальні збитки - незначні. У містечку над епіцентром землетрусу зруйновано водогін. У Лос-Анжелесі зупинилися ліфти. 5 людей звернулися до лікарів з незначними травмами. Епіцентр стихії був на глибині 13 кілометрів під містечком Чіно Хіллз - за півсотні кілометрів від найнаселенішого міста штату - Лос-Анжелесу.
  Землетрус у Каліфорнії викликав більше паніки у людей, ніж наніс реальних збитків. Люди вибігали з приміщень -на вулиці. Були й такі, хто просто ховався під столом. І поштовхи відчували аж у Лас-Вегасі. Паніка охопила багатьох, проте не всіх.

  Люди: "Спочатку я не зрозумів, що це землетрус. Я подумав - студент, що сидить за мною, трясе мою парту. Я повернувся до нього і попросив припинити, але він сказав, що нічого не робив. Аж раптом вся будівля затрясла. Всі запанікували. З десяток студентів поховалися під парти. Вчитель намагався їх заспокоїти. Всі дуже нервували".

  Люди: "Я був у себе в офісі і відчув, що відбувається землетрус. Навколо було багато склянного посуду, тож ми почули дзенькіт. Але то нічого, ми вже давно звикли до такого".

  Сейсмологи заспокоюють - могло бути набагато гірше. Адже сила поштовхів була не надто потужною - 5 з половиною балів. У Каліфорнії, де землю трусить доволі часто, будівлі зводять з урахуванням сейсмічної активності у регіоні. Тому й вдалося уникнути значних збитків.

  Рут Хаттон, сейсмолог: "Люди повинні розуміти, що це був землетрус середньої сили, навіть можна сказати маленький землетрус. Тоді вони краще уявлятимуть собі що насправді може статися під час сильного землетрусу".

  Що таке сильний землетрус каліфорнійці відчули у 1994 році. Тоді загинуло 57 людей.  Стихія силою майже 7 балів зруйнувала мости та будівлі.

  Захар Симчич, 5 канал
  Попередній матеріал
  Румунія та Молдова страждають від негоди та повеней
  Наступний матеріал
  Белград таки видав Караджича Міжнародному трибуналу (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...