Збройні сутички у Лівані

  Ліван охоплюють збройні сутички між опозицією та проурядовими силами. Зіткнення між представниками радикального опозиційного угруповання "Хезболла" та прихильниками уряду розпочалися напередодні в Бейруті, сьогодні ж стрілянина лунала на сході країни. Уряд Лівану розпочав війну проти "Хезболли" - заявляє її лідер шейх Хассан Назралла.
  Другий день заблокований аеропорт в Бейруті, у столиці паралізований рух вулицями міста, зачинені державні установи, школи, магазини, банки. На автошляхах горять шини, смітники та автомобілі. Опозиціонери погрожують, що акції протесту проти уряду триватимуть аж поки не припиняться утиски "Хезболли". Протистояння між сунітською правлячою партією та шиїтською "Хезболлою" тривають останні два роки. Втім, зараз ситуація виходить з-під контролю, за попередніми даними поранень зазнали щонайменше десятеро людей. Країну терміново залишають іноземці, занепокоєні і самі ліванці.

  Люди: "Ви бачите - було погано, а стає ще гірше. Що я можу сказати? Нехай Бог допоможе людям і навчить лідерів, як нарешті припинити конфлікти."

  Люди: "Це все велика змова проти Лівану. Це все регіональні течії влаштовують. А розплачується за це народ Лівану."
  Попередній матеріал
  Проект змін до Конституції з`явився в інтернеті
  Наступний матеріал
  День перемоги у Другій Світовій відзначають сьогодні у Західній Європі
  Теги:
  Loading...