Проект змін до Конституції з`явився в інтернеті

  Проект змін до Конституції. Документ, довкола якого давно точаться суперечки між пропрезидентськими та проурядовими силами, - з`явився в інтернеті. Жодних підписів під ним - немає.
  Серед пропозицій - обрання прем`єра винятково парламентом, без затвердження кандидатури президентом. Крім того, президент не зможе пропонувати і кандидатури міністрів. У проекті передбачене право прем`єра призначати губернаторів, а також ухвалювати міжнародні угоди і здійснювати зовнішньополітичну діяльність.

  Нагадаємо, нині таке право належить лише Главі держави. У проекті змін також передбачено, що опозиція отримає виняткове право обирати спікера парламенту.

  Нагадаємо, на внесенні змін до Конституції наполягає Блок Юлії Тимошенко та Партія регіонів. У Середу прем`єрка навіть заявила: зміни можуть ухвалити вже наступного тижня. Як повідомили джерела 5-того каналу, цей документ цілком може бути саме тим проектом, який і запропонують депутатам. Адже його положення збігаються з прозиціями, які раніше лунали від Блоку Юлії Тимошенко. Втім, впевненості у тому, що це остаточний варіант законопроекту, немає, адже поки він не зареєстрований у Верховній Раді.
  Попередній матеріал
  Ющенко: У рекордному подорожчанні продуктів та товарів винен сам уряд
  Наступний матеріал
  Збройні сутички у Лівані
  Теги:
  Loading...