Завтра у Португалії почнеться загальнонаціональний страйк

  Найбільший за останні 20 років загальнонаціональний страйк відбудеться завтра у Португалії. Відповідне рішення ухвалили головні профспілки країни. Вони виступили проти антикризових заходів уряду.
  Зокрема, влада планує скоротити зарплати державним службовцям на 5 відсотків і заморозити всі пенсії. Ці пункти вже внесли до проекту бюджету, який мають ухвалити через два дні. Страйкарі планують зупинити рух громадського транспорту, обмежити роботу лікарень і шкіл. Вони закликали банківських працівників і робітників заводів і фабрик підтримати акцію. Дефіцит бюджету і борги Португалії значно менші, ніж у Греції чи Ірландії. Але експерти стверджують, що Лісабон теж незабаром звернеться до міжнародних інституцій за кількамільярдним кредитом.

  Джон Монкс, генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок: "Громадяни Португалії мають своє бачення економічної політики уряду і вони відстоюватимуть свої права. Цьому року період розвитку змінився на рецесію у багатьох країнах. Тож варто очікувати, що люди й надалі виходитимуть на акції протесту".

  Попередній матеріал
  У Донецьку презентували талісмани Євро-2012
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Радбез ООН скликає засідання з приводу корейського питання
  Теги: