5.ua

Завтра на форумі у Давосі обговорять війну в Україні

  Пленарні засідання Всесвітнього економічного форуму стартують у Давосі (Швейцарія) зранку 21 січня - відкриватиме день сесія з проблем змін клімату; а вдень даватиме доповідь на форумі український президент Петро Порошенко.

  Тема його виступу - "Майбутнє України".

  Глава держави проведе низку зустрічей із політиками, економістами і бізнесменами. А 23-го січня у Давосі відбудеться традиційний "Український сніданок".  

  На спеціальних сесіях Україну представлятимуть міністр економічного розвитку і торгівлі, міністр фінансів, голова нацбанку та заступник голови Адміністрації президента. Говоритимуть про заплановані економічні реформи і наслідки конфлікту на Донбасі. Спеціальною темою обговорення стане і фінансова допомога Україні, а також інвестиції у вітчизняну економіку.

  "Нам потрібно подолати кілька дуже небезпечних розвитків подій. Скажу, що більшість конфліктних зон, якщо не всі - представлені тут їхніми лідерами. Тому ми сподіваємося надати платформу для діалогу, щоб досягти прогресу у цих питаннях, якщо не розв’язати, то принаймні зрушити з місця. Наприклад, нас турбує російсько-український конфлікт", - заяивив засновник Всесвітнього економічного форуму Клаус Шваб.

  Попередній матеріал
  Бойовики захопили 500 кв. км української території після Мінських угод
  Наступний матеріал
  Контррозвідники СБУ нейтралізували інформаторську мережу терористів

  Президент виступить на економічному форумі у Давосі

  На засіданні економічного форуму в Давосі вшанували пам`ять про смерть українських протестувальників

  Швейцарія долучилась до санкцій ЄС проти Росії

  Порошенко поїхав до Швейцарії