Сбу 5.ua

Контррозвідники СБУ нейтралізували інформаторську мережу терористів

  Служба безпеки України у взаємодії з МВС та Генеральною прокуратурою здійснює широкомасштабні контртерористичні заходи в зоні проведення антитерористичної операції, а також прилеглих до неї адміністративних територіях, насамперед у Харківській та Запорізькій областях.

  Правоохоронними органами здійснюється комплекс упереджувальних та профілактичних заходів. Про це 20 січня повідомили у прес-центрі СБУ.

  Як зазначено у повідомленні, зараз в Харкові триває робота створеного силовиками штабу з розслідування теракту біля Московського районного суду, здійснюються активні оперативні заходи.

  "У ході спецоперації протягом 19 - 20 січня контррозвідка СБУ викрила й нейтралізувала інформаторську мережу терористів "ДНР". Затримано сімох інформаторів, які передавали бойовикам дані про точне місце розташування особового складу та військової техніки сил АТО", - повідомили в СБУ.

  Також зазначено, що нейтралізація злочинної діяльності інформаторів та коригувальників вогню дозволила запобігти значним втратам серед українських військовослужбовців та мирного населення, не допустити знищення військової техніки та об’єктів інфраструктури.

  СБУ продовжує активні дії з нейтралізації злочинних інформаторських мереж терористів.

  Попередній матеріал
  Завтра на форумі у Давосі обговорять війну в Україні
  Наступний матеріал
  В Камеруні йдуть бої між урядовою армією і бойовиками "Боко харам"
  Теги:
  Loading...

  За терактами в українських містах стоять спецслужби Росії - СБУ

  СБУ затримала п'ятьох коригувальників вогню терористів

  СБУ ліквідувала джерело фінансування терористів

  СБУ поширила контртерористичні заходи на територію Запорізької області