5.ua

Завтра – хрестини спадкоємця британського престолу

  Королівська родина визначилася з місцем хрестин новонародженого принца. Обряд проведе архієпископ Кентерберійський у палаці Сент-Джеймс.

  Урочиста подія відбудеться у тісному родинному колі. Так побажали батьки – принц Вільям і Кейт Мідлтон. На хрестини не запросили навіть деяких членів королівської родини. Уже завтра увага не тільки британців, а й усього світу буде прикута до історичного моменту. Жодних винятків із релігійних правил не буде. Принца похрестять, як і будь-якого пересічного британця. Особливих святкувань королівська родина не влаштовуватиме. Щоправда, випустить монету з написом «Хрестини принца Джоржа» із датою події.

  Джастін Велбі, архієпископ Кентерберійський: «Думаю, під час хрестин кожна людина збагне, що принц Джордж – такий самий малюк, як і будь-який інший британець. Адже Бог не вибирає дітей. Байдуже, з королівської родини вони, чи зі звичайної. Ми віддаємо малюків у руки Господа під час хрещення. Я помажу лоба Джорджа навхрест, як це робить будь-який священик під час хрестин».

  Попередній матеріал
  Вночі у Волгограді підпалили ісламський молитовний дім (оновлено)
  Наступний матеріал
  Вінницьке погруддя графині Потоцької виявилось роботою видатного італійського митця ХІХ століття [відео]
  Теги:
  Loading...