Заворушення у Лівії: понад 30 людей загинули

  Понад тридцятеро людей загинули, ще понад 280 зазнали поранень внаслідок заворушень у Лівії, повідомляє тамтешнє міністерство охорони здоров’я. Члени угрупування ополченців з Місурати - відкрили вогонь по учасниках акції протесту у Триполі.

   

  Після вечірньої молитви тисячі людей попрямували до штаб-квартири ополченців. Вимагали - щоб ті негайно полишили місто, бо вони нібито - винні у численних спалахах насильства. Демонстрація була мирною. Втім, коли мітингарі наблизилися до штаб-квартири, ополченці зробили кілька пострілів у повітря, а потому відкрили по натовпу вогонь з кулеметів та гранатометів. Після інциденту прем’єр країни закликав усіх членів збройних ополченських формувань - полишити лівійську столицю.

  Алі Зейдан, прем’єр-міністр Лівії: «Уряд закликає усі озброєні формування ополченців, що діють на території Триполі - негайно припинити насильство. Лише це допоможе знайти вихід с ситуації, що склалася і повернути до столиці стабільність. Озброєні люди розстріляли мирну демонстрацію, що проводилася з дозволу влади. Загинуло чимало людей.  Це неприпустимо. Ми вимагаємо, щоби ополченці полишили місто - і це не предмет для подальших дискусій».

  Попередній матеріал
  Українські діти стали жертвами порноіндустрії у Канаді
  Наступний матеріал
  У Польщі міністр подав у відставку через скандал навколо годинника
  Теги:
  Loading...