Українські діти стали жертвами порноіндустрії у Канаді

  Українські діти стали жертвами порноіндустрії у Канаді. Кілька сотень дітей звільнили поліцейські від впливу цілої мережі виробників дитячої порнографії.

   

  У центрі поліцейського розслідування була компанія «Азов Філмз» зареєстрована в Канаді. Та загалом арешти провели одночасно у півсотні країн, затримали - майже 4 сотні зловмисників. Звільнили - 386 хлопчиків. Поліція конфіскувала 9 тисяч відеофайлів та 350 тисяч фотографій, на яких зображені хлопчики віком від 5 до 12 років. За даними поліції Торонто, багато дітей саме з України та Румунії. «5 канал» намагається отримати коментар вітчизняного МЗС - щодо долі українських дітей, які постраждали від таких зловмисників.

  Джерард О'Фаррелл, інспектор пошти США: «У ході операції упізнали понад 3 сотні дітей. Їхні життя назавжди змінилися. Всі вони ще не досягли зрілості, деяким було лише 5 років. Коли дитяче порно розміщене в Інтернеті, воно може ніколи звідти не зникнути. І дитина вкотре стає жертвою, коли фотографії знову переглядають».

  Ґленн Мак-Юен, керівник відділу поліції з кіберзлочинності: «Ніколи не знаєте, хто у цьому замішаний. Це може бути будь-хто, навіть ваш сусід, бо професії не диктують поведінки чи інтересів, які мають ці люди».

  Попередній матеріал
  Угоди про вільну торгівлю між Росією, Україною та Молдовою можуть повністю зберегтися в разі вступу цих країн в асоціацію з ЄС
  Наступний матеріал
  Заворушення у Лівії: понад 30 людей загинули
  Теги:
  Loading...