Завершується підготовка до вручення Оскарів [відео]

  Підготовка до найбільшої кіноподії сезону - вручення премії Оскар - завершується у Лос-Анджелесі. Вже у неділю ввечері - на червоній доріжці з`являться кінозірки, а світ дізнається, кому ж дістануться престижні золоті статуетки. Як Лос-Анджелес готується до 84-ї церемонії Оскара - далі у сюжеті.
  Біля Лос-Анджелеського кінотеатру Кодак - кипить робота. Адже завтра, на церемонії  - усе має бути бездоганно. На заздалегідь розстелену червону доріжку десять метрів завширшки - встановлюють великі статуї Оскарів. Щоб не зіпсувала негода -  їх загорнули у пластик, який знімуть перед початком церемонії. Навколо - чимало медійників. Вони налаштовують камери, шукають найвигідніші ракурси і діляться досвідом з колегами.

  Гостей церемонії - їх буде понад півтори тисячі - слід зустріти на найвищому рівні. Тож меню святкового столу - узгоджують заздалегідь. Шеф-кухар, відповідальний за цю справу - має чималий досвід - майже двадцять років годує зірок делікатесами. Втім, цьогоріч прийняття на традиційному балу Академії буде нетрадиційним - фуршет замість обіду за святковими столами. А отже - до списку страв - а їх аж півсотні - треба внести корективи.

  Модниці усього світу - нетерпляче чекають появи кінодів на червоній доріжці. Адже на нагородження - актриси одягають найвишуканіші вбрання та прикраси, з їхніх образів потім народжуються нові модні віяння та тренди.

  84-та церемонія Оскар -розпочнеться завтра увечері. А вперше нагороди кіноакадемії  вручили - ще у 1929 році.

  Попередній матеріал
  Квартири донецьких боржників комунальники беруть штурмом [відео]
  Наступний матеріал
  Поблизу Австралії виявили рідкісний вид китів [відео]
  Теги: