Квартири донецьких боржників комунальники беруть штурмом [відео]

  Таке право отримали у судах тамтешні постачальники води та тепла. Якщо господарі не відчиняють дверей, виконавча служба має право демонтувати їх за допомогою болгарки та лома.

  Власник цієї квартири  заборгував за комірне понад 25 тисяч гривень. Протягом п’яти років господарі ігнорували повістки до суду та жодного разу не відчинили двері виконавчій службі.

  Десять хвилин комунальники та судові виконавці стукали та дзвонили у двері - усе марно. Утім, після того як почали демонтувати двері - вони відчинилися. Господарі кажуть, непроханих гостей впускати не хотіли. А борг погасити обіцяють із понеділка.

  Комунальники кажуть, відтоді як суди почали виносити рішення про примусове входження до квартир неплатників - їм легше повертати заборговане. 

  Після примусового входження до квартири, майно боржників конфіскують. Якщо протягом десяти днів господарі не віддадуть грошей, їхнє добро виставлять на продаж. Донецькі суди розглядають нині кілька сотень позовів на примусове входження до помешкань неплатників.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал  Попередній матеріал
  Суд зняв звинувачення у хабарництві з Берлусконі
  Наступний матеріал
  Завершується підготовка до вручення Оскарів [відео]
  Теги: