5.ua

Затриманий за вбивство у Бірюльво визнав свою провину

  Затриманий за резонансне вбивство у Бірюльово визнав свою провину на допиті. Про це повідомили у Слідчому комітеті Росії.

  Напередодні увечері Орхана Зейналова затримали у Підмосков’ї. Він переховувався у парку. Чекав на знайомих, які мали вивезти його з міста і допомогти сховатися від поліції. Зброї підозрюваний не мав, але при затриманні чинив супротив. Тридцятирічного уродженця Азербайджану звинувачують у вбивстві 25-річного москвича. Цей злочин вкупі зі зволіканням поліції спровокували хвилю масових заворушень у Бірюльово у неділю. У районі і досі неспокійно, посилюються антимігрантські настрої. Цієї ночі там зарізали громадянина Узбекистану.

  Орхан Зейналов, підозрюваний: "Там втроем был: одна девушка, одна он и я, втроем. Он мне руки сделал, я ему и сделал".

  Поліцейський: "У тебя где нож находился"?

  Орхан Зейналов, підозрюваний: "Нож у меня в замочном кармане был".

  Володимир Маркін, речник Слідчого комітету Росії: "Следствием уже подготовлено ходатайство об аресте подозреваемого, которое мы и планировали представить сегодня на рассмотрение суда, но оказалось, что Зейналов, проживающий на территории России более 10 лет, вдруг резко забыл русский язык, и теперь мы обязаны обеспечить ему переводчика, что мы и сделали".

   

  Попередній матеріал
  На Кіровоградщині знайшли 2-х зниклих школярів
  Наступний матеріал
  Попередня причина смерті гірників на Донеччині - отруєння рудничним газом