Попередня причина смерті гірників на Донеччині - отруєння рудничним газом

  Троє гірників, тіла яких знайшли у копанці на Донеччині - проводили там підготовчі роботи для видобутку вугілля, повідомили таке в обласній прокуратурі.

   

  Попередня причина смерті - отруєння рудничним газом. Як повідомили у Держгірпромнагляді - вугільне підприємство, якому належать копанки, закрите за рішенням суду ще від 5-го серпня. Тож будь-які роботи там заборонені. Прокуратура відкрила кримінальне провадження  за статтею порушення правил безпеки під час виконання робіт підвищеного ризику.

  В’ячеслав Король, начальник територіального управління Держгіпромнагляду в Донецькій області: «Сейчас выяснятся находились ли в трудовых отношениях работодатель и пострадавшие. Потому что пока нам не дали пока никаких документов. Кроме того, нам пока не прислали никакого уведомления, то есть информации о случившемся НС. Знаем только по лини ГСВЧ о то что что-то случилось. В апреле месяце ещё закончилась у них лицензия. Потом у них закончился срок разрешения. Не согласован план ликвидации аварии. То есть ряд причин, и поэтому мы в апреле им просто запретили горные работы. Но и мы передали это всё для решения в суд. Что бы подтвердить решением суда запрещение горных работ».

  Попередній матеріал
  Затриманий за вбивство у Бірюльво визнав свою провину
  Наступний матеріал
  "Свобода" висунула Левченка кандидатом на виборах у 223-му окрузі [відео]
  Теги:
  Loading...