5.ua

Західні медіа обговорюють візит Байдена до Києва та "зелених чоловічків"

  Геополітика, приховані російські диверсанти та посівна кампанія – такий набір тем довкола ситуації в Україні обрали світові ЗМІ.

  "Візитом моральної підтримки" називає приїзд Джо Байдена до Києва WashingtonPost. І пояснює – самаприсутність політика такого рівня не менш важлива за новини, що він привіз. А саме – додаткові 50 мільйонів доларів допомоги і обіцянку підтримати проведення виборів 25 травня.

  Підбадьорливі слова Байдена цитує і CNN: "Україна завжди лишатиметься цілісною державою", "США ніколи не визнають анексію Криму". Там зауважують – з-поміж іншого, Байден пообіцяв несмертельного оснащення українській армії на додаткові 8 мільйонів. Раніше США уже виділили на це 10 мільйонів доларів.

  InternationalNewYorkTimesнаголошує на зверненні Байдена до Росії – припинити підтримку "зелених чоловічків".

  Фотографіям, що можуть довести присутність російських військових на сході України, американські медіа приділяють окрему увагу. Світлини ці Київ передав спостерігачам із ОБСЄ. На деяких з них – одині той самий бородатий чоловік в однострої і в Слов’янську, і в Краматорську, і в Грузії 2008-го року.

  "Доказів російської присутності вистачає", – цитує ізраїльська Haaretz посла України Геннадія Надоленка. Стаття його називається: "Війни ніхто не хоче, але відбиватися Україна буде".

  Російський канал НТВ наголошує – "спостерігачі ОБСЄ не знайшли слідів "російських диверсантів" на Донбасі". Між тим, місія тільки почалася. До Слов’янська спостерігачів пустили у понеділок – через добу після стрілянини на блокпосту.

  Канал "Россия-24" сповіщає про готовність донецьких сепаратистів до поступок і про обстріл українського Ан-30 над Слов’янськом. Припускає, той збирав інформацію перед поновленням антитерористичної операції.

  А "Первый канал" замість усіх цих новин - жахає російську публіку повідомленням – "у розпал посівної кампанії в Україні різко здорожчало пальне". І хоча опитані селяни кажуть – такетрапляється щороку, ведуча виносить вирок: "це гіркі плоди політичного хаосу".

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Сьогодні світ святкує 450-річчя Шекспіра
  Наступний матеріал
  Бразилію охопили масові акції протесту
  Loading...