Загиблих у Мадридській авіакатастрофі ховатимуть на державному рівні

  Жалобна церемонія відбудеться 1 вересня. Ідентифікували лише третину жертв. Родичі нарікають на повільну роботу судмедекспертів і звинувачують політиків у неспроможності назвати точні причини катастрофи. Фахівці мають кілька гіпотез щодо цього. Втім, коментарів давати не поспішають, доки не завершиться слідство.
  Родичі загиблих у авіакатастрофі в Мадриді вимагають від влади сказати їм правду. Чому впав літак, і хто винен у трагедії? Ще одна причина гніву постраждалих - неможливість оплакати своїх близьких. Зі 153-х жертв опізнали лише півсотні. Експерти працюють повільно, і  змушені робити аналізи ДНК. Адже пожежа під час аварії знищила інші можливості для ідентифікації.

  Хав`єр Нуньєз, родич жертв авіакатастрофи: "Вони всі нас дурять, вони повинні віддати нам тіла наших близьких. Я втратив двох дітей і онука, вже минуло кілька днів, а мені й досі нічого не говорять про них, де їхні останки. Мені потрібні пояснення. Їх мають дати політики, нехай розкажуть, чому не запобігли трагедії".

  Точні причини катастрофи назвати поки що не можуть. Гіпотез є кілька - не виключають навіть версію теракту. Щодня з`являються нові факти і свідчення очевидців. Запитання, на які має відповісти слідство такі: чи стала аварія наслідком помилки пілота, а чи її спричинили технічні неполадки літака.

  Хав`єр Мартін Санс, голова асоціації пілотів Іспанії: "Я вважаю, причиною стала несправність двигуна. Про це говорили відразу, і це, очевидно, правда. На це вказують усі факти. Але у таких катастрофах постійно виникають "сюрпризи", виринає несподівана інформація. Треба врахувати і те, що навіть неполадки у двигуні не є єдиною причиною подібних катастроф. Головною, але не єдиною. Повинне бути щось іще".

  Державні прапори на знак жалоби за загиблими приспущені у цілій Іспанії. Ховатимуть жертв авіакатастрофи 1 вересня державним коштом. Перед похороном у кафедральному соборі Мадрида відслужать поминальну месу.

  Нонна Стефанова, 5 канал
  Попередній матеріал
  Аварія на залізниці у Португалії - дві людини загинули
  Наступний матеріал
  04.09 в український прокат виходить "Владика Андрей" Янчука (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...