dailymail.co.uk

Загибель водія Путіна у ДТП в Москві є попередженням для президента РФ – The Daily Mail

  Водій Mercedes їхав виділеною смугою, не впорався з керуванням й вилетів на зустрічну смугу, де й зіткнувся з BMW

  Прихильники "теорії змови" заявляють, що ДТП, в якій загинув особистий водій Путіна, була попередженням для президента Росії. Про це повідомляє The Daily Mail.

  Зазначається, що за кермом президентського автомобіля був найкращий водій Путіна. А це у свою чергу, за повідомленням ЗМІ, дає підстави вважати, що це був замах на самого президента РФ "агентами іноземної розвідки".

  У свою чергу The Millennium Report повідомляє, що це було "послання" Путіну. "Таке "зухвале" послання президенту Путіну може бути погоджено лише з внутрішньою групою іноземних спецслужб, у яких є свої довірені особи в Москві. Москва настільки велика, що агенти можуть самі запланувати і здійснити напад прямо в місті", – йдеться у матеріалі.

  Раніше повідомлялося, що у Москві внаслідок лобового зіткнення загинув водій Путіна. Зазначається, що водій Mercedes їхав виділеною смугою, не впорався з керуванням й вилетів на зустрічну смугу, де й зіткнувся лоб у лоб з BMW. За кермом BMW перебував водій Путіна. Самого глави Кремля, як повідомили російські ЗМІ, у цей момент в машині не було.

  Попередній матеріал
  Інтерпол підтвердив арешт Каськіва   
  Наступний матеріал
  ДПСУ оприлюднила докази захоплення Росією майна України у Чорному морі