Фото dpsu.gov.ua

ДПСУ оприлюднила докази захоплення Росією майна України у Чорному морі

На анексованих платформах знаходяться озброєні люди

Державна прикордонна служба України зібрала доказову базу щодо фактів незаконної діяльності Російської Федерації в районах Голіцинського і Одеського газових родовищ. Про це повідомляє у четвер, 8 вересня, прес-служба прикордонного відомства.

Доказову базу щодо фактів агресії РФ, захоплення об’єктів та майна України і незаконної промислової діяльності Російської Федерації в районах Голіцинського і Одеського газових родовищ у північно-західній частині виключної (морської) економічної зони України збирали корабель Морської охорони "Поділля" та патрульний літак прикордонного відомства. Згідно з повідомленням, також на кораблі перебували представники НАК "Нафтогаз України", ПАТ "ДАТ Чорноморнафтогаз", ДП "Науканафтогаз", Державної екологічної інспекції, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Крім того, за даними прес-служби, літак Держприкордонслужби зафіксував, що на анексованих платформах знаходяться озброєні люди, які при наближенні корабля "Поділля" займали бойові позиції. "Однак, незважаючи на явно провокативні дії ЗС РФ, екіпаж КрМО "Поділля" діяв рішуче і виконав визначені завдання у виключній (морській) економічній зоні України. По факту агресивних дій російської сторони у відкритому морі відносно корабля МО Держприкордонслужби України Адміністрація ДПСУ доповіла керівництву держави і поінформувала МО, ГШ, МЗС та зацікавлені правоохоронні органи", – додали в ДПСУ. Так, під час моніторингу надводної обстановки Державною прикордонною службою в черговий раз були зібрані докази фактів агресії, захоплення об’єктів та майна і незаконної промислової діяльності Росії у виключній (морській) економічній зоні України, що задокументовано та зафіксовано на відео.

Попередній матеріал
Загибель водія Путіна у ДТП в Москві є попередженням для президента РФ – The Daily Mail
Наступний матеріал
Рада закликала міжнародну спільноту не визнавати вибори до Держдуми РФ у Криму
Теги:
Loading...