Україна – Євросоюз
Україна – Євросоюз Facebook/ Петро Порошенко

Загалом 23 держави: країнам-членам Євросоюзу офіційно рекомендували відкрити кордони для українців

  Читайте по-русски
  Обмеження на в'їзд скасовуватимуть поступово. Кожна країна-членкиня ухвалюватиме рішення самостійно, виходячи з епідемічних показників у себе і в Україні

  Рада Євросоюзу офіційно внесла Україну до списку країн, громадянам яких рекомендують дозволити в'їзд. Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

  Зі списку країн, для громадян яких рекомендують зняти обмеження на в'їзд, виключили Руанду і Таїланд і додали туди Україну. Список регулярно переглядатимуть та оновлюватимуть залежно від обставин. 

  Країнам-членам ЄС з 15 липня 2021 року рекомендують поступово скасувати обмеження на поїздки на зовнішніх кордонах для громадян країн зі списку. Загалом там 23 країни.

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба раніше пояснив, що рішення ЄС не означає, що українцям дозволено в'їзд. Це рішення – рекомендація, а кожна країна-членкиня ухвалюватиме рішення самостійно, виходячи з епідемічних показників у себе і в Україні. Кулеба доручив посольствам працювати з європейськими партнерами над тим, щоб країни ЄС включали Україну до своїх "зелених" списків.

  Як повідомляв 5.UA, у середу, 14 липня, посли країн Євросоюзу схвалили оновлений список країн, для яких рекомендується скасувати пов'язані з пандемією обмеження на поїздки. До цього списку також потрапила Україна. 15 липня 2021 року Євросоюз включив Україну в перелік "зелених" країн. В'їзд до ЄС українцям обмежили в березні 2020 року через пандемію коронавірусу.

  Попередній матеріал
  "Різні погляди на "Північний потік-2": як Байден і Меркель на зустрічі обговорили питання України
  Наступний матеріал
  В Україні стартувала реєстрація на іспит з української мови для майбутніх держслужбовців
  Loading...

  Євросоюз готовий розширити санкції проти Білорусі – причина

  Євросоюз включив Україну в перелік "зелених" країн

  Вакцини Pfizer та Moderna у рідких випадках можуть викликати запалення серця – регулятор ЄС

  Україна має отримати чіткі плани подальших дій щодо членства в Євросоюзі та НАТО – президент Литви

  Затверджені в ЄС вакцини ефективні від штаму коронавірусу "Дельта" – ЕМА

  В Євросоюзі не рекомендують комбінувати вакцини проти COVID-19