Загальноєвропейський День дій та протесту завершився сутичками з поліцією

  Заворушеннями та сутичками з поліцією - завершився загальноєвропейський День дій та протесту. У 23-х країнах Європи - робітники виступали проти суворих заходів економії. Наймасштабніші демонстрації пройшли в Іспанії та Португалії. Там мітинги переросли у бійки з правоохоронцями.
  У Мадриді протестувальники розтрощили вітрини одного з місцевих банків. У Барселоні - поліція була вимушена розганяти натовп сльозогінним газом. Загалом у Іспанії поранень під час сутичок із поліцією зазнали понад сімдесят людей. Півтори сотні активістів потрапили за ґрати. Десяток поранених і в Португалії. В Італійському Турині - обурені демонстранти побили поліцейського бейсбольними битами. Ще п`ятеро правоохоронців постраждали від рук мітингувальників у Мілані. Поліція заарештувала щонайменше півсотні демонстрантів. Акції протесту пройшли навіть у серці Євросоюзу - Франції, Німеччині та Бельгії.

  Протестуючий: "Ситуація склалася - просто катастрофічна. Так звана Трійка - ЄС, МВФ та Центробанк - своїми вимогами заощаджувати просто знищують нашу країну. Люди стають усе біднішими, втрачають роботу і залишаються без соцвиплат. Середній клас просто зникає. Ми не згодні так жити далі".
   
  Попередній матеріал
  Кримінальні таємниці відкриває Львів [відео]
  Наступний матеріал
  Головну різдвяну ялинку США встановили у Нью-Йорку
  Теги: