Кримінальні таємниці відкриває Львів [відео]

  Кримінальні таємниці відкриває Львів. Там сворили екскурсійний маршрут, який розповідає про резонансні злочини у місті початку минулого сторіччя. Потурбувались організатори і про любителів детективів. Охочим покажуть місця у Львові, які описував польський детектив Марек Краєвський у своїх кримінальних романах.

  Гід Уляна: "Цей шпиталь є фактично відкриттям дороги до найбільш батярського місця у Львові, вулиці Клепарівської".

  Гід Уляна Явна знає усі кримінальні місця Львова. Розповідає і про справжні злочини, і про вигадані. Передує екскурсії - невелика вистава.

  У повсякденному житті Ольга Дзедзик вивчає правознавство. На дозвіллі - грає роль дівчини-батярки. Під час екскурсій - любить спотерігати за емоціями туристів.  

  Ольга Дзедзик: "Більшості страшно, тобто вони відчувають страх, але вже коли ідуть газети їм цікаво. Тобто це для туриста незвичайна річ, тобто не кожен день ви побачите батяра, який вискакує в кепці і в одязі батяра". 

  Екскурсійний маршрут проклали місцями резонансних злочинів, скоєних на початку минулого сторіччя. Подбали упорядники і про шанувальників творчості польського детектива Марека Краєвського. Герої його романів - добре орієнтуються у Львові. 

  Христина Тузяк: "Особливо мені сподобався головний герой комісар Попельський, тому що насправді поєднати уявний світ з реальним дуже важко і коли письменник з іншої країни робить це про чужу країну і ти просто переносишся зі сторінок книги в реальне життя. Це дуже цікаво".

  Уляна Явна, екскурсовод: "Ми намагаємося перенести людей в інший час, показати Львів інший - не попсовий, не такий, що кожен турист може його побачити, а власне з якихось таких цікавих ракурсів, також вплітаємо історії про Львів кримінальний, власне і про поліцію, про якісь пригоди, про якісь злочини".

  Зазвичай екскурсія триває три години. За словами організаторів, здебільшого цим маршрутом цікавляться самі львів`яни, а серед іноземців  – переважно поляки.

  Марія Глушко, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Японії відзначили свято молодого вина
  Наступний матеріал
  Загальноєвропейський День дій та протесту завершився сутичками з поліцією
  Теги: