За заворушення у Бірюльово покарають понад 70 людей

  Понад 70 людей покарають за заворушення у Бірюльово. На них склали адмінпротоколи. Решту з майже чотирьох сотень затриманих  - вже відпустили. Тим часом овочеву базу, яку напередодні штурмували - закрили на санітарний день. Охорона не пускає туди її співробітників-гастарбайтерів. Зі слів голови рос-спожив нагляду Геннадія Онищенка - це зробили через скарги місцевих жителів на засилля мігрантів. Мовляв базу закрили,аби навести там лад.

   

  У вчорашніх заворушеннях у Бірюльово постраждали більше двадцяти людей. Серед них є поліцейські. Вісьмох травмованих - довелося ушпиталити. Мігрантам та іноземцям -  радять утриматися від прогулянок вулицями Москви. Нині спокій в районі відновили, його патрулють посилені загони поліцейських. Нагадаємо, напередодні мешканці Бірюльово, вимагали на вулицях  - негайно знайти і покарати винних у вбивстві 25-річного юнака. Протест переріс у заворушення. Група мітингарів розгромила торгівельний центр та овочеву базу.

  Анатолій Якунін, начальник московського УМВС РФ: «Лица экстремистски настроенные решили воспользовалься моментом. Около 400 человек собрались на месте преступлениы. Многие были в состоянии алкогольного опьянения - молодые люди, женщины, дети. Они подогрели толпу и многие стали переходить грань законодаельства».

  Попередній матеріал
  Понад 70 людей покарають через заворушення у Бірюльово
  Наступний матеріал
  У Колумбії завалився 24-поверховий будинок: понад 10 осіб зникли безвісти
  Теги:
  Loading...