5.ua

У Колумбії завалився 24-поверховий будинок: понад 10 осіб зникли безвісти

  Під завалами 24-ох поверхого будинку, який завалився у колумбійському місті Медельїн шукають людей. Поки що знайшли тіло одного загиблого. Десятьох жителів вважають зниклими безвісти. 

  Рятувальники припускають: постраждалі можуть досі залишатися під завалами. Втім, пошукові роботи уповільнює загроза подальших обвалів. Багатоповерхівка у спальному районі другого за розміром міста Колумбії завалилася у ніч проти неділі. На момент аварії у ній перебувала будівельна бригада і щонайменше один мешканець. Решту евакуювали ще у п`ятницю після того, як у висотці виявили тріщини. З міркувань безпеки полишили домівки і жителі сусідніх будівель.

  Карлос Маркес, директор відділу з надзвичайних ситуацій: "Щоби не наражати на небезпеку людей, насамперед ми евакуювали мешканців довколишніх будинків - понад сто шістдесят родин. Потому до будівлі завели спецтехніку. Вона мусить стабілізувати конструкцію після обвалу. І лише після цього під завали зможуть потрапити рятувальники. Скільки часу знадобиться для завершення операції - поки сказати неможливо".

  Фабіан Патіно, рятувальник: "Ми вже зробили кілька разів обійшли завалену будівлю. Сподівалися, що собаки допоможуть нам виявит, чи є під завалами живі люди. Наша головна мета - врятувати усіх, кого можливо".

  Попередній матеріал
  За заворушення у Бірюльово покарають понад 70 людей
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Україні відзначають створення УПА