За священників-педофілів вибачився Папа Римський

  Папа римський вибачився за злочини ірландських священиків-педофілів. А також оголосив про початок офіційного розслідування Ватиканом гучного скандалу щодо насильства над дітьми в ірландській католицькій церкві.
  Вибачення понтифіка містяться у спеціальному листі-зверненні до жертв злочинців, духовенства і пастви.

  Утім, ірландці, які постраждали у дитинстві від розбещення - не задоволені листом Бенедикта XVI. Послання не передбачає ґрунтовної реформи католицької церкви і не покладає відповідальності за злодіяння на вище духовенство. Крім цього, Папа Римський не згадав у листі жертв подібних злочинів у інших країнах, зокрема в Австрії, Нідерландах та Німеччині - батьківщині нинішнього понтифіка.

  Федеріко Ломбарді, речник Ватикану: "Цей лист є важливим документом і дуже особистим. Папські слова надто сильні, потужні, ми повинні уважно їх прочитати. Ось, приміром, уже у першому параграфі, бачимо таке: Я можу лише розділити переляк і почуття зради, які чимало із вас відчули після цих гріховних і кримінальних діянь. А також коли ви дізналися, як духовенство Ірландії дає собі раду із цим".

  Торік була опублікована доповідь з викриванням та критикою високих керівників ірландської католицької церкви - за спроби приховати сотні випадків розбещення священиками дітей. Минулого тижня стало відомо, що чинний глава ірландської церкви кардинал Шон Брейді був присутній на двох зустрічах, де підлітків, які зазнали сексуального насилля, змушували підписати обітницю мовчання. Кардинал заявив, що йому соромно за цей вчинок.

  Попередній матеріал
  З моряками "Фаїни" не розрахувався роботодавець
  Наступний матеріал
  2 дітей у США прийняли пологи у своєї мами
  Теги: