З моряками "Фаїни" не розрахувався роботодавець

  Моряки судна "Фаїна" досі без грошей. П`ятеро членів екіпажу стверджують: компанія-роботодавець не розрахувався з ними за рейс, під час якого вони протрапили у полон до сомалійських піратів наприкінці 2008 року.

  Морякам заборгували різні суми. Деяким не виплатили частину зарплати, іншим - гроші за лікарняний та коменсацію за втрачені особисті речі.

  Екіпаж каже: після повернення з полону у лютому 2009-го, усі, крім двох членів команди, надали розписки в офісі крюїнгової компанії. Де зазначили - до судновласника не мають жодних фінансових претензій. За це компанія пообіцяла виплатити екіпажеві всі копменсації. Але очікуваної суми немає й досі. 

  Моряки кажуть - за поясненнями звернулися до роботодавця, але їм там вказали на двері.

  "5 каналу" в офісі компанії ТОМЕКС, яка брала моряків на роботу, ситуацію коментувати відмовилися. Сказали: представник судновласника Віктор Муренко у відрядженні, і коли повернеться невідомо.

  Моряки тим часом вже написали заяву до прокуратури та звернулися у письмовій формі до президента України.

  Олексій Кочерга, матрос судна «Фаїна»: "Не выплатили 40% от той зарплаты, которую должны были выплатить за рейс (...) По Конституции по отношению ко мне зарплата выплачивается работнику в первоочередном порядке. На каком основании не выплачена зарплата, почему не выплачена - ни судовладелец, ни представитель судовладельца, ни профсоюз - они разводят руками".

  Юрій Лісютін, токар судна «Фаїна»: "Компенсации за вещи вообще нету, пришел я в офис увидел Виктора Тимофеевича объяснил ситуацию, вы мне высчитали верните 3 тысячи есть контракт, я зарплату не плачу все вопросы к Альперину".

  Попередній матеріал
  О 20:00 обиратимуть представника України на "Євробаченні"
  Наступний матеріал
  За священників-педофілів вибачився Папа Римський
  Теги: