За підтримкою до Москви приїхали представники лідера Лівії

  За підтримкою до Москви приїхали представники лідера Лівії - Муаммара Каддафі. Лівійські опозиціонери збиралися прибути до Росії завтра. Проте через технічні причини відтермінували свій візит.

  Представники Муаммара Каддафі приїхали за підтримкою до Росії. Сподіваються, що Кремль вплине на НАТО й Альянс припинить авіаудари. У комітеті російської Держдуми з міжнародних справ зазначили, що візит офіційної делегації не порушує резолюції Організації Об`єднаних Націй про заборону закордонних поїздок деяким лівійським урядовцям.

  Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії: "Ми зацікавлені у мирному вирішенні конфлікту в Лівії. Відстоюватимемо нашу думку в ООН".

  Цієї ночі НАТО знову обстріляла Триполі. Під обстріл потрапили штаб-квартира поліції та офіс антикорупційного відомства Лівії. Поранені кілька співробітників установ. У цьому районі також багато житлових будинків. Проте про жертви серед цивільних не повідомляють.

  Мусса Ібрагім, речник уряду Лівії: "НАТО своїми авіаударами тероризує багатодітні родини мирних мешканців, будинки яких розташовані в районі обстрілу. Їхні помешкання зазнали значних пошкоджень".

  Сутички лояльних до Каддафі військових із повстанцями тривають у Лівії упродовж трьох місяців. У березні НАТО взяла на себе керування військовою операцією, яку санкціонувала Рада безпеки ООН для захисту мирного населення. Організація наполягає на негайному відстороненні Муаммара Каддафі від влади та припиненні бойових дій з боку лівійської армії.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  У Казахстані смертник підірвав себе перед будівлею департаменту
  Наступний матеріал
  У Криму силовики готуються до Євро- 2012
  Теги: