У Криму силовики готуються до Євро- 2012

  Спецпризначенці внутрішніх військ МВС з 16 регіонів України змагаються у Криму. Вправляються у майстерності рукопашного двобою та стрільбі в урочищі. Так силовики готуються до Євро- 2012. Повернулась із змагань Юлія Крючкова.

  Дмитро Овсянников щойно подолав надзвичайно складну смугу перешкод, наприкінці якої потрібно ще й пройти тест на влучність. Хлопець каже, задля доброго результату доводиться викладатися на повну.

  Дмитро Овсянников –спецпризначениць м. Енергодар: "Очень тяжело, все соревнования напряженные, выкладываемся везде, на всем силовая. Полоса – все элементы очень тяжелые".

  Такі змагання проводять щороку. На них спецпризначенців упродовж тижня зранку до ночі чекають суцільні випробування. Окрім смуги перешкод: стрільба з бойової зброї, силова підготовка, марш-кидки, універсальні бої та метання гранат - у рамках підготовки до Євро-2012  до стандартних нормативів цьогоріч додалися ще й іспит з англійської та медична підготовка.

  Віталій Шулима, начм едслужби УКТК ВВ МВС України: "В програму змагань була включена мед підготовка для того, щоб спецпризначенці могли наложити шину, повязочку і першу долікарську допомогу надати хворим і травмованим людям".

  Приставка «най» для бійців спецпідрозділів є вищою відзнакою. Хлопці кажуть, вони щороку намагаються потрапити на змагання, але не заради нагород, а саме щоб утримати звання найсильніших, найвитриваліших і найвлучніших. Ці прагнення бачать і судді. Зізнаються, постійно посилюють вимоги та вигадують для бійців нові, більш важкі випробування.

  Євген Руденко, заст. головного судді змагань: "Это 300 человек лучших бойцов. Морально-боевые качества выходят на первый план когда у человека нет сил, а он еще на подсознании выполняет задачу, т.к.боиться подвести товарища. Это как в бою".

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков. Крим. 5 канал

  Попередній матеріал
  За підтримкою до Москви приїхали представники лідера Лівії
  Наступний матеріал
  Паливні стрижні на всіх реакторах "Фукусіма-1" вірогідно розплавилися
  Теги:
  Loading...