"За незалежність Каталонії": в Іспанії тривають масові протести на підтримку лідерів сепаратистів

Кілька десятків тисяч людей вимагають визнати право каталонців на самовизначення

В Іспанії десятки тисяч людей вийшли на вулиці Барселони на підтримку лідерів сепаратистського руху в Каталонії. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, люди пройшли центральними вулицями міста. Вони виступили із вимогою визнати права каталонців на самовизначення. Крім того, вони засуджують іспанську владу в Мадриді за її заборони організувати референдум про незалежність.

Як відомо, кілька політиків, які виступають за незалежність регіону, мають постати перед судом у найближчі дні. Прокуратура підозрює їх в організації незаконного референдуму про незалежність Каталонії 2014 року всупереч забороні Конституційного суду. Відповідно до останніх соціологічних опитувань, майже половина каталонців виступають за цілковите відділення регіону від Іспанії.

/
/
/
/
/
/

"Сьогодні ми вийшли сюди, щоб захистити свою демократію, наш суверенітет та незалежність регіональних парламентів. Ми тут не для того, щоб захищати окремих людей. Ми стали на захист демократичних інститутів в нашій країні", – зазначив спікер Регіонального парламенту Каталонії Карме Форсадель.

"Наше бажання відділитися не означає, що ми маємо намір піти проти когось. Ми – народ, який завжди бажав жити з усіма мирно", – каже колишній президент Регіонального уряду Каталонії Артур Мас.

Дивіться також: Антитрампівські протести в США: У сутичці в Індіанаполісі поранено двох поліцейських

Попередній матеріал
ВР розгляне проект Держбюджету-2017 наступного пленарного тижня – Парубій
Наступний матеріал
На Житомирщині керівництво військової частини продавало пальне, призначене для АТО – СБУ

У США на дільниці, де голосував Трамп, напівоголені жінки влаштували акцію протесту

Масовий протест у Гонконгу: Тисячі людей вийшли на вулиці проти запланованих змін до Конституції

У Сеулі назріває найбільша акція протесту з початку століття – фото та відео