Мовчазний протест студентів у Сеульському університеті мистецтв The Washington Post

У Сеулі назріває найбільша акція протесту з початку століття – фото та відео

Близько 200 тисяч демонстрантів вимагають відставки президента Південної Кореї

Сьогодні, 12 листопада, у Сеулі понад сотня тисяч людей заповнила площу перед президентським палацом. Люди вимагають відставки президента Південної Кореї Пак Кин Хе.

За даними поліції, акція має шанси стати найбільшою за десятиліття – очікується, що у ній візьмуть участь більш ніж 170 тисяч людей. Тоді як організатори заявляють, що прийде мільйон протестувальників. Якщо їх прогнози справдяться, то це буде наймасштабнішою акцією у цьому столітті.

Президента звинувачують у тому, що вона допустила до важливих державних справ свою подругу. З часу оприлюднення цієї інформації президент Пак Кин Хе вже декілька разів принесла офіційні вибачення, але її рейтинг продовжує падати.

Як повідомляв 5.ua, 29 жовтня у Сеулі відбувся мітинг, на якому 12 тис. демонстрантів вимагали відставки президента Південної Кореї Пак Кин Хе.

Нагадаємо, 11 листопада у офісах компанії Samsung у Південній Кореї прокуратура провела обшуки. Слідчі дії теж пов'язані з політичним скандалом, який розгорівся навколо президента.

Попередній матеріал
У Міноборони повідомили про посилення розвідувальної діяльності ворога
Наступний матеріал
Канада закликала міжнародну спільноту підтримати санкції проти Росії

У Сеулі 12 тис. демонстрантів вимагають відставки президента Південної Кореї

Південнокорейська прокуратура провела обшуки у офісах Samsung