З прощальною промовою до своїх підданих звернулася монарх Нідерландів [відео]

  Королева говорить. З прощальною промовою до своїх підданих - звернулася монарх Нідерландів Беатрикс. Вже сьогодні - вона відречеться від престолу на користь свого сина, принца Оранського Віллема-Александера.

  У промові Беатрикс закликала підтримати нового короля. За її словами, він гарно підготований до нового звання. На урочистій вечері напередодні зречення королеви - були присутні представники багатьох королівських династій Європи. Зокрема - принц Уельський Чарлз з герцогинею Корнуольською, іспанські принц Феліпе та принцеса Летиція Габсбурги, датський крон-принц Фредерік із дружиною. Церемонія зречення престолу Беатрикс - почнеться об 11-й за київським часом. Новий монарх - стане першим чоловіком на нідерландському троні за понад сто років.

  Беатрикс, королева Нідерландів: "Перед зреченням від престолу я відчуваю насамперед вдячність до усього народу Нідерандів, який завжди виявляв до мене глибоку повагу. Ваша підтримка завжди надавала мені сил і допомагала у скрутні часи, і я сподіваюся, що ви так само підтримаєте і нового монарха, мого старшого сина Віллема-Александера. Я переконана: він зробить усе можливе для процвітання нашої держави".

  Попередній матеріал
  Змінити конституцію Кіпру пропонує президент Анастасіадіс
  Наступний матеріал
  Обставини життя та смерті Джексона знову на перших шпальтах американських газет
  Теги:
  Loading...