Обставини життя та смерті Джексона знову на перших шпальтах американських газет

  Обставини життя та смерті поп-зірки Майкла Джексона - знову на перших шпальтах американських газет. Суд Лос-Анджелеса приступив до розгляду позову матері співака - до організатора його концертів, компанії Ей-І-Джі. За смерть сина Кетрін Джексон вимагає - компенсацію у 40 мільярдів доларів.

  Вона звинувачує компанію у безвідповідальності при наймі кардіолога Конрада Мюррея. Той, нібито, давав Джексонові сильне знеболювальне на вимогу організаторів концертів. Усе щоби зірка могла виступати попри негаразди зі здоров`ям. Перше засідання суду - було ознайомчим. На розгляд справи знадобиться не менше трьох місяців. За цей час у суді виступлять сім десятків свідків, а потому присяжні винесуть вердикт. Майкл Джексон помер майже 4 роки тому. Причиною смерті стала інтоксикація знеболювальним, яке співакові дав особистий лікар Конрад Мюррей. Самого медика засудили до чотирьох років ув`язнення.

  Томас Мезеро, адвокат: "Позивач має усі шанси виграти цей суд. У адвокатів є чимало неспростовних доказів, зокрема електронна переписка організаторів концертів з лікарем Джексона. З цих листів зрозуміло, що відповідачі платили медикові і тиснули на нього, щоби співак міг виходити на сцену попри негаразди зі здоров`ям. Гадаю, симпатії присяжних будуть на боці матері зірки".

  Попередній матеріал
  З прощальною промовою до своїх підданих звернулася монарх Нідерландів [відео]
  Наступний матеріал
  Церемонія зречення престолу починається у Нідерландах
  Теги:
  Loading...