З Кирзистану надходять суперечливі дані про відставку Бакієва

  Суперечливі дані - надходять із Киргизстану щодо відставки президента Курманбека Бакієва. Тимчасовий уряд запевняє – отримав офіційне підтвердження факсом про складання повноважень. Нібито написане рукою самого Бакієва. А от його родичі запевняють – факс – фальшивка. Напередодні Курманбек Бакієв вилетів до Казахстану - на запрошення тамтешнього президента Нурсултана Назарбаєва.

  Написане від руки послання президента Киргизстану про складання повноважень демонструє журналістам голова тимчасого уряду Роза Отунбаєва. Документ, датований 16 квітня надійшов факсом уночі, написаний російською мовою рукою Бакієва.  

  Родина Бакієва спростовує цю інформацію і запевняє – факс фальшивий. Сам - чи то чинний, чи то вже екс-президент Киргизстану - учора терміново відлетів до Казахстану. Переліт Бакієва до сусідньої країни забезпечили російська, американська та казахстанська сторони.

  Утім, голова тимчасового уряду Роза Отунбаєва у телезверненні заявила - Бакієву не сховатися за кордоном. Йому загрожує суд за криваві наслідки сутичок у Бішкеку сьомого квітня.

  Селище Теїт, де останнім часом перебував Курманбек Бакієв, взяли під контроль представники нової влади зі спецназом. Вони вилучили численну зброю у його родичів та охоронців. Заарештували міністра оборони Бакита Калієва. Затримати брата президента Жанібека Бакієва не вдалося. Саме він, як голова служби держбезпеки, віддав наказ стріляти у натовп під час заворушень у Бішкеку 7-го квітня - запевняє тимчасова влада. Молодшого сина Курманбека Бакієва оголошено у розшук. Проти нього порушено кримінальну справу - перевищення службових повноважень. Утім, у країні його нема. Він вийхав за кордон ще до початку заворушень у столиці. Про це заявляв напередодні його батько.

  Ганна Ільїних, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Польщі готуються до поховання подружжя Качинських
  Наступний матеріал
  Папі Римському Бенедикту XVI - 83
  Теги: