Фото capreform.eu

Європарламент підтримав збройне та економічне ембарго щодо Росії

  Європейський парламент закликав Єврокомісію перейти до наступного кроку економічних санкцій проти Росії.

  Як йдеться у резолюції "Тиск Росії на країни "Східного партнерства" і, зокрема, її вплив на дестабілізацію східної України", прийнятій сьогодні у Страсбурзі, поточна ситуація, яка склалася у східних регіонах України, вимагає від ЄС перейти від другої фази персональних санкцій проти російський чиновників, причетних до анексії Криму, до третьої фази економічних санкцій, які "можуть бути введені негайно".

  Як відмічає DW, євро депутати ще раз повторили свій заклик до Єврокомісії накласти ембарго на торгівлю з Росією зброєю та технологіями подвійного використання. Європарламент також закликає Брюссель пришвидшити введення торговельних та фінансових обмежень щодо "сепаратистської влади Криму".

  У резолюції, прийнятій Європарламентом, висловлюється підтримка українській владі та засуджуються дії Росії щодо дестабілізації ситуації на Сході України.

  На думку депутатів ЄП, Євросоюз повинен використати всі доступні йому методи, щоб знизити залежність від російського газу. У зв’язку з цим Європарламент "дотримується думки, що газопровід "Південний потік" не повинен бути збудований, натомість необхідно зробити доступними інші джерела енергопостачання".

  Раніше сьогодні повідомлялося, що у Болгарії демонтували труби нафтопроводу "Південний потік", які знаходилися на її території.

  Попередній матеріал
  У Слов’янську сепаратисти захопили в полон журналіста, його стан невідомий
  Наступний матеріал
  Студенти розгорнули компанію бойкоту російських автозаправок
  Loading...