фото: Facebook Tomasz Piechal

У Слов’янську сепаратисти захопили в полон журналіста, його стан невідомий

  У Слов’янську сепаратисти захопили в полон українського журналіста, незалежного спостерігача фонду “Відкритий діалог” Сергія Лефтера, який прибув до Донецької області з місією спостереження за ситуацією на сході України. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на фонд “Відкритий діалог” в Україні.

   Журналіста захопили 16 квітня. Джерело фонду повідомило, що його звинуватили в участі у “Правому секторі” та шпіонажі. За останніми даними, зараз Лефтер знаходиться у підвалі міського відділу СБУ на вул. Карла Маркса, куди його перевезли із будівлі міськради. Фізичний стан журналіста невідомий.

  Фонд “Відкритий діалог” вважає, що Росія перешкоджає збиранню та оприлюдненню об’єктивної інформації про події на сході України, чим пояснюються переслідування незалежних журналістів. Водночас продовжується активна російська пропаганда в регіоні та у світі, поширення неправдивої інформації, що має наслідком розгортання та поглиблення конфлікту між Україною та Росією, йдеться в повідомленні.

  “Ми занепокоєні тим, що викрадення людей і затримання журналістів на сході України може стати звичною практикою, що суперечить основним положенням про права людини. Ми переконані, що розповсюдження об’єктивної інформації про дії Росії на сході України та привернення уваги міжнародної спільноти допоможе зупинити агресію Російської Федерації проти мирних українських громадян”, - наголосили у фонді.

  Попередній матеріал
  На Канському фестивалі покажуть фільм про Майдан
  Наступний матеріал
  Європарламент підтримав збройне та економічне ембарго щодо Росії
  Теги:
  Loading...