Європа потерпає від снігових заметілей

  У полоні негоди Європа. На автошляхах - суцільний хаос, є проблеми і з авіасполученням. Метеорологи повідомляють: у Британії і Франції - випало найбільше снігу за останні кілька десятиліть.

  Через сильні заметілі перекривають автошляхи і скасовують авіарейси. Головне летовище Франції - Шарль де Голль - скасувало понад 40 відсотків рейсів. Лондонський аеропорт Хітроу - не приймає літаки через засніжені злетні смуги, і відправить сьогодні менше десятка рейсів. Подібними проблеми -  і у британських аеропортах Бірмінгем і Гетвік. Тисячі людей, які планували провести різдвяні відпустки за кордоном, вимушені ночувати у залах очікування терміналів.

  Жінка в аеропорту: "Ми збиралися одружитися за кордоном 27 грудня. У результаті - уже на добу застрягли в аеропорту. Кажуть, до вівторка вилетіти нам не вдасться. Ніхто не запропонував нам ні готелю, ні таксі, ні оплатити переїзд додому. Тож ми просто сидимо і чекаємо, як вирішиться ця ситуація".

  Чоловік в аеропорту: "Найгірше - що не пропонують ні харчів, ні води. А купувати усе це в аеропорту - дуже дорого. Ми вже витратили на їжу значну суму грошей".

  Попередній матеріал
  Кількість жертв вибуху на нафтопроводі в Мексиці зросла до 28 чоловік
  Наступний матеріал
  До Дніпропетровська з`їхалися на навчання професійні охоронці [репортаж, відео]span>
  Теги: