Європа оговтується від наслідків негоди

  Від наслідків негоди - оговтується Європа. До нормальної роботи - повертаються аеропорти, які були закриті через потужні снігопади. Нормалізується ситуація і на залізниці. Потяги "Євростар" - уже курсують за графіком.

  І незважаючи на потепління, десятки тисяч людей - усе ще не можути вилетіти з Великої Британії, Німеччини, Франції і Швеції. За кілька днів негоди - в аеропортах і на вокзалах зібралася велика кількість пасажирів. Щоби усі вони дісталися пунктів призначення - адміністрації летовищ і залізниць - запускають додаткові потяги і рейси. Люди, яким через негоду - довелося кілька днів жити у холі аеропортів - критикують наздатність персоналу впоратися із наслідками негоди.

  Челсі Барбер, американський турист: "Усі ми просто розлючені. Це дійсно ненормально, що вони так довго не могли відновити нормальну роботу аеропорту. Сніжило кілька днів. За цей час адміністрація аеропорту могла б хоч щось зробити, щоб літаки вилітати вчасно".

  Колін Метьюз, виконавчий директор аеропорту Хітроу: "Звичайно, це неприпустимо, коли пасажири не можуть дістатися туди, куди їм потрібно. Необхідно буде попрацювати, щоб подібна ситуація більше не повторювалася. У нас у аеропорту Хітроу - була справжня криза. Через це я вирішив відмовитися від річного бонусу. Зараз усі наші зусилля сфокусовані на тому, щоб усі люди дісталися до своїх пунктів призначення".

  Попередній матеріал
  США ратифікували договір з Росією про скорочення наступального озброєння
  Наступний матеріал
  Ассанж звинуватив владу США в тиранії
  Теги: