США ратифікували договір з Росією про скорочення наступального озброєння

  Сполучені Штати - ратифікували договір із Росією про скорочення стратегічного наступального озброєння. Документ передбачає значне зменшення ядерних арсеналів обох країн. Відповідну угоду Барак Обама і Дмитро Медведєв - уклали ще у квітні цього року.

  Договір став одним з ключових моментів політики "перевантаження стосунків" між США і Росією. За його ратифікацію проголосував 71 сенатор, проти - усього 26. Президент США назвав документ  - найзначнішою угодою про роззброєння за останні два десятиліття. А генсек НАТО оцінив ратифікацію договору, як значний внесок у євроатлантичну безпеку. Федерація уже привітала це рішення Сенату. Як заявив міністр закордонних справ Сергій Лавров, Росія ретельно вивчить документ. Після чого - завершить процедуру ратифікації зі свого боку.

  Барак Обама, президент США: "Я радий, що і демократи, і республіканці працювали разом, аби ухвалити цей документ. Договір є приорітетним для національної безпеки. Ми продовжимо розвивати відносини з Росією. Скорочення озброєнь у наших країнах допоможе припинити подальше розповсюдження ядерної зброї у світі".

  Попередній матеріал
  Тварини сіднейського зоопарку отримали подарунки [відео]
  Наступний матеріал
  Європа оговтується від наслідків негоди
  Теги: