5.ua

Єврокомісія збирається спростити отримання шенгенських віз

  Європейська комісія має намір спростити отримання віз для в‘їзду до країн Шенгенського договору.

  Як повідомляє німецька газета dieWelt, відповідну пропозицію 1 квітня в Брюсселі представить євро комісар Конні Хедегорд.

  Метою такого кроку є бажання посприяти розвитку туризму та економічному зростанню країн-членів ЄС.

  Відповідно до запланованих змін, людина з шенгенською візою зможе перебувати на території 22 країн, які є членами договору, до 90 днів.

  Ще одним із пунктів є питання візи особам, що хочуть відвідати родичів, що проживають у Євросоюзі, - від них вимагатимуть набагато менше документів, ніж раніше.

  Не виключено також , що заява на отримання візи можна буде подавати в Інтернеті або при перетині кордону. Досі візові запити можна було робити лише в консульствах або посольствах країн шенгенського законодавства ЄС.

  Кого саме стосуватиметься лібералізація візового режиму, не повідомляється.

  Між тим, як заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер, ЄС збирається переглянути свою візову політику щодо країн-членів "Східного партнерства" у зв‘язку з подіями в Україні, передає DW.

  У понеділок , 31 березня, міністри закордонних справ Німеччини , Франції та Польщі обговорять питання про те , як гнучко співпрацювати з східними сусідами , щоб не змушувати їх робити вибір між ЄС і Росією.

  Нагадаємо, 26 березня уряд України прийняв остаточний пакет законодавчих ініціатив щодо переходу України до другої стадії підготовки безвізового режиму з Євросоюзом.

  Фото: edem-trv.com

  Попередній матеріал
  У Росії створять міністерство у справах Криму
  Наступний матеріал
  Путін підвищив зарплати бюджетникам та своїм військовослужбовцям в Криму та Севастополі
  Теги:
  Loading...