5.ua

Путін підвищив зарплати бюджетникам та своїм військовослужбовцям в Криму та Севастополі

  Президент РФ Путін 31 березня підписав укази, якими підвищено рівень середньої заробітної плати працівників бюджетної сфери на Кримському півострові та введено надбавки для військових.

  Указом Путіна з 1 квітня до 1 серпня 2014 р. здійснюється поетапне підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери Крима та м. Севастополя до рівня середньої заробітної плати працівників бюджетної сфери по Російській Федерації за відповідними категоріями працівників за 2013 (без урахування районних коефіцієнтів ).

  Крім того, органам державної влади півострова (які сепаратисти підпорядкували Кремлю) рекомендовано прийняти рішення про підвищення заробітної плати працівників бюджетної сфери , співробітників державних і муніципальних органів Республіки Крим та м. Севастополя, визначивши категорії таких працівників і співробітників та визначити порядок і умови підвищення їм заробітної плати та передбачивши на ці цілі необхідні кошти в бюджеті.
  Окремим пунктом путінського указу чиновникам наказано "забезпечити при реалізації цього Указу надання необхідної методичної допомоги органам державної ".

  Іншим указом Путін також ввів спеціальну надбавку для військовослужбовців, які проходять службу на півострові в цей час: для своїх та для так званої "самооборони Криму".

  Попередній матеріал
  Єврокомісія збирається спростити отримання шенгенських віз
  Наступний матеріал
  МЗС: Російські окупанти в Криму розміщуються в приватних квартирах та будинках
  Теги:
  Loading...