Єврокомісія представила план порятунку економіки ЄС

  Документ передбачає фінансові дотації на суму двісті мільярдів Євро. 170 із них візьмуть з бюджету країн-членів ЄС. Ще 30 мільярдів підуть з бюджету Євросоюзу, та з Європейського інвестиційного банку. План розрахований на два роки.
  Пропозиції від Єврокомісії мають затвердити на саміті ЄС у грудні. Тоді усім державам спільноти запропонують низку заходів для подолання кризи. Який саме шлях обрати - кожна країна вирішуватиме самостійно. Окремий пакет заходів розробленний єврокомісарами для підтримки автомобільної галузі. Їй пропонують виділити 5 мільярдів євро. Утім, ці кошти складають одну шосту, від суми, яку автовиробники просили для своєї індустрії.

  Жозе-Мануель Баррозу, глава Єврокомісії: "Окрім всього, ми відкриваємо можливості для гнучких термінів і гарантій. Зокрема, в автомобільній індустрії та інших галузях, які потребуватимуть цієї гнучкості через специфічну ситуацію. Автомобільна царина зараз у скрутному становищі. Ми повинні допомогти їй трансформуватися у сучаснішу індустрію, екологічнішу. А також пристосувати автовиробництво до нових тенденцій і нових вимог".
  Попередній матеріал
  Борги з зарплати в Україні перевищили мільярд гривень
  Наступний матеріал
  Банки масово піднімають відсоткові ставки по наданим кредитам (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...