Єврокомісія допоможе Грузії поглибити співпрацю з ЄС

  Єврокомісія допоможе Грузії поглибити співпрацю з ЄС шляхом додаткових угод про торгівлю та пом’якшення візового режиму. Окрім того, комісія надасть грошову допомогу на відновлення будівель та доріг, зруйнованих під час воєнних дій.
  Про це повідомила єврокомісар з зовнішнішньої політики та європейської політики добросусідства Беніта Ферерро Вальднер. Зранку вона провела зустріч з прем’єр-міністром Грузії Ладо Гургенідзе та висловила йому цілковиту підтримку. Політики також обговорили проблему грузинських біженців, адже унаслідок військових дій понад 128 тисяч людей залишилися просто неба.

  Беніта Ферерро Вальднер, єврокомісар з зовнішніх відносин: "Запевняю, що Єврокомісія готова надати допомогу Грузії. Ми обов’язково проведемо конференцію, на якій обговоримо як іще ми зможемо посприяти Грузії у відновленні. Основними залишаються два питання – це створення зони вільної торгівлі між ЄС та Грузією та візове питання".

  Ладо Гургенідзе, прем’єр-міністр Грузії: "Угоди про вільну торгівлю та пом’якшення візового режиму – справді необхідні і дуже важливі. Окрім того, нам потрібні додаткові консультації, щоб вирішити яким чином зробити нашу співпрацю більш плідною".
  Попередній матеріал
  Надзвичайний стан запровадили в столиці Таїланду
  Наступний матеріал
  За два дні США отримають кандидатата на посаду президента від республіканської партії (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...