Єлизавета II відзначає діамантовий ювілей правління

  Діамантовий ювілей правління Єлизавети Другої - відзначають сьогодні у Сполученому Королівстві. Рівно 60 років тому Єлизавета Віндзор стала королевою.

  Пишного святкування сьогодні не буде. Так вирішила королева. Адже саме цього дня 60 років тому помер батько Єлизавети - король Георг Шостий. Звістку про його смерть  принцеса отримала у далекій Африці. Вона успадкувала британський трон у 25 років. Церемонія коронації відбулася у Вестмінстерському  абатстві. Усі шість десятиріч королева для британців та жителів Співдружності була прикладом для наслідування. Мати чотирьох дітей любить музику "Бітлз", мобільний зв`язок та Інтернет. 

  Єлизавета Друга, британська королева: "Лише уявіть, як би ми жили, якби ніколи не чули "Бітлз" чи не дивилися телевізор, не користувалися мобільним телефоном чи не мали змоги шукати щось в Інтернеті".

  Довший за правління Британією, у житті королеви є лише її шлюб. Чоловік Єлизавети Другої, принц Філіп Единбурзький - її найкращий друг і опора. Саме він допоміг їй пережити складні часи у житті країни та її родини - війну за Фолкленди, загибель принцеси Діани, а також смерть сестри та матері королеви. Після Єлизавети корона перейде принцу Чарльзу. Проте вважають, що з завершенням її доби все зміниться.

  Ігрід Сювард, редактор журналу "Величність": "Можливо, вона останній член з її родини, хто є настільки відданим служінню людям. Вона ставить служіння на перше місце. І коли люди її бачать, то розуміють, що ця жінка присвятила своє життя людям та державі".

  У свої 85 королева уважно стежить за модою і залишається для багатьох іконою стилю. Єлизавета віддає перевагу яскравим кольорам та чітким силуетам.

  Гіларі Александер, редактор моди у газеті "Дейлі Телеграф": "Вона обирає неймовірні кольори. Вона просто має сміливість вбиратися у яскраве. Лишень погляньте, у чому вона відвідувала Австралію. Неочікуване рожеве та фуксія з капелюхом у тон. То було сенсаційно!"

    
  Діамантовий ювілей королева відзначить скромно - у родинному колі. Лише два салюти - у Гайд парку та в Тауері - сповістять про дату. Офіційні урочистості відбудуться на початку червня у Лондоні. У подарунок від підданих Єлизавета Друга попросила висадити 6 мільйонів дерев. Каже - це найкраще закарбується пам`яті.

  Мирослава Пеца, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У конкурсній програмі Берлінале не представлено жодної української стрічки
  Наступний матеріал
  Після минулотижневих перебоїв постачання газу стабілізується - заявляє Єврокомісія
  Теги: