У конкурсній програмі Берлінале не представлено жодної української стрічки

  На цьогорічному Берлінському кінофестивалі Україна виступить скромно. У конкурсній програмі Берлінале не представлено жодної вітчизняної стрічки.

  Утім, з десятого лютого в рамках кінофоруму запрацює Український стенд. Там демонструватимуть фрагменти фільмів, які знімались в Україні в 2011-му році, й ті, що знімаються зараз. Зокрема, покажуть промо-ролик нещодавньої прем`єри - "Той, хто пройшов крізь вогонь" Михайла Іллєнка. Окрім того, в Берліні презентують збірку відреставрованої української класики та англомовний каталог, в якому можна почитати про вітчизняні кінодосягнення. 62-ий Міжнародний Берлінський кінофестиваль стартує цього четверга.

  Катерина Копилова, голова Державного агентства кінематографіїї України: "Очікувати від України кожного року потрапляння до найбільших конкурсних програм європейських кінофестивалів - я дуже підтримую це очікування, але ми з вами розуміємо, що це дуже важка праця". 

  Денис Іванов, куратор Українського стенду: "На данный момент мы сделали вот такую нарезку из коротких кусочков всех фильмов, включая короткометражные, документальные, которые были сделаны в 2011-ом году, и те фильмы, которые в 2012-ом году будут закончены. Будет отдельный показ, посвященный всем фильмам, которые были сняты в Украине, будет издан отдельный ДиВиДи с вот этыми нарезками".

  Попередній матеріал
  Фінал попередніх слухань у справі Брейвіка відбувся в Осло
  Наступний матеріал
  Єлизавета II відзначає діамантовий ювілей правління
  Теги: